نتایج جستجو برای عبارت :

سوگ زمانی «نسبتاً» پایان می‌یابد که فرد بتواند محبوب از دست رفته را در روانش «بایگانی» کند.

عامر با یه دوربین در سطح بابازنبوری بیا وارد اتاقم شو، ببین وقتی دارم از اتاقم میگم، بتونی تصور کنی. دوستام بهم میگن، تو چرا اینقدر کم میای بیرون؟ حال و انرژی این یه تیکه از جهان رو اینقدر دوس دارم که از خدا می‌خوام هرجا میرم، با خودم ببرمش. یه دوره خریدم هنوز گوش ندادم. نمی‌دونم چرا به سمتش کشش پیدا نمی‌کنم؟ خب الآن یاد می‌گیریم بعدا ایشالا به کارمون میاد‌‌. آخ گفتی مثل گواهی‌نامه، دردم تازه شد. گواهی‌نامه دارم اما ماشین نه، تازه‌شم من
آمد به دنیا در فضای سرد و ناپاکی
آلوده شد روح و روانش در هوسناکی
مانند گل در مزبله بالید و زیبا شد
در دام او افتاد یاسی مظهر پاکی
با صید خود برپا نمود او کاخ آمالش
شد سرنگون در قعر خودخواهی به بیباکی
چون پرتوقّع بود و از خودراضی و مغرور
افتاد از عرشش درون برزخی خاکی
باد جدائی ها به طوفانی بدل گشته
در عاقبت درگیر با وضع اسفناکی
او مُرد و در گور سیاه خود فرو رفته
شد سرنوشتش تلخ با پایان غمناکی .

اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
سیاستگذاران هالیوود برای ترویج همجنس‌بازی و طبیعی نشان‌دادن آن، داستان‌های محبوب و کلاسیک را بازسازی می‌کنند و با تحریف محتوای آن، شخصیت‌های هم‌جنس‌باز را در آن می‌گنجانند.
یکی از موارد، داستان محبوب «آنه شرلی» است که یک قدمت صدساله دارد؛ ولی ترویج‌کنندگان همجنس‌بازی در هالیوود، این بار به سراغ این داستان محبوب رفته‌اند و در نسخه جدیدی که از روی آن ساخته‌اند، انحرافات اخلاقی را ضمیمه شخصیت‌های داستان کرده‌اند؛ که موجب اعتراض
محبوب منبه یاد بیاور سوگواری‌هایم را برای چهارشنبه‌در پنجشنبه های خاکستریدر خیابان‌های سردِ بی تو بودن را که بارها از آن عبور کرده‌ام
 محبوب منبه یاد تو شعرهایم را در باغچهدر صحرادر دشت می‌کارمو نام مقدست را بر تن تمام سپیدارهاحک کرده امو با باد می‌رقصمبا رود می‌خوانمو با لک‌لک ها پر می‌گیرم
 محبوب منبی دلیل دلتنگ تو می‌شومبی‌دلیل گریه می‌کنمبی‌دلیل به کوچه می‌زنمقلب من به شکستن‌های بی‌دلیل عادت داردنگران نباش!تو مقصر نیستی
دومین بهترین سایت محبوب ایران سایت دیجیکالا هست. این سایت که توسط برادران محمدی تأسیس شد، در ابتدا کار خود را با مقایسه محصولات دیجیتالی مثل موبایل و لپ تاپ آغاز کرد.سپس در سال 1385 شروع کرد به فروش این نوع محصولات. رفته رفته محصولات این فروشگاه اینترنتی بیشتر و بیشتر شد و حتی فروش خودرو هم از طریف این سایت صورت گرفت.
ادامه مطلب
 من وسیب ها با هم رسیده ایم!
محبوب من! کجا دنبال روزهای خوب بگردیم؟ شاید شبی است که زیر نقاب روز پنهان است. دراز شبی که با نقاب روز، چهره پوشانده است. محبوب من! جرأت شکوه ای نیست، اما من از اول می دانستم که هرروز صبح زود، خورشید می آید، فقط برای دیدن شما. از اول می دانستم که آیینه ها فقط می خواهند شما را ببینند. خودم از دورها دیده ام، همین که می گذرید،کوه ها پیش پای شما زانو می زنند.محبوب من! حالا دیگر،همۀ آن کوه ها را باد برده است.محبوب من! یادش به
همیشه به این فکر میکنم اگه قهوه نبود قرار بود چه به سر من بیاد :) 
دلم میخواست زودتر به وزن ایده آل برسم اینجوری بهتر بود حداقل ! این ۱۵کیلو رو چطوری کم کنم ! (:  آیکون یه آدم له ! حداقل اگه اون ۴کیلو برنمیگشت الان ۱۰کیلو رو رفته بودیم ! ولی با خودم این تصمیم رو گرفتم که تا ۳۱ اردیبهشت وزنم رو برسونم به نسبتاً ایده آل !
ماه رمضون رو دوس دارم ولی وقتی همه چی بهم میریزه رو نه اصلا نمیپذیرم !
همیشه به این فکر میکنم اگه قهوه نبود قرار بود چه به سر من بیاد :) 
دلم میخواست زودتر به وزن ایده آل برسم اینجوری بهتر بود حداقل ! این ۱۵کیلو رو چطوری کم کنم ! (:  آیکون یه آدم له ! حداقل اگه اون ۴کیلو برنمیگشت الان ۱۰کیلو رو رفته بودیم ! ولی با خودم این تصمیم رو گرفتم که تا ۳۱ اردیبهشت وزنم رو برسونم به نسبتاً ایده آل !
ماه رمضون رو دوس دارم ولی وقتی همه چی بهم میریطه رو نه اصلا نمیپذیرم !
باید فراموش کنم یه سری چیزها رو. یه سری چیزهای مستمر که یه زمانی خیلی مهم بودن. 
وقتی مقدمه ی یه فراموشی فراهم باشه، کم کم آدم میتونه فراموش کنه. میتونه فراموش کنه. همین مهمه. این که بشه فراموش کرد. چون باید بشه.
امروز نسبتاً زود بیدار شدم و خوبه، الان خسته‌م. یه مقدار ریگ روان میخونم و کم کم کم کم میخوابم.
شیر رامک عالیه، بقیه ی شیرا گُهن (شاید میهنم بد نباشه. یه مدته نخریدم یادم رفته).

جان منست او هی مزنیدش
آن منست او هی مبریدش
آب منست او نان منست او
مثل ندارد باغ امیدش
باغ و جنانش آب روانش
سرخی سیبش سبزی بیدش
متصلست او معتدلست او
شمع دلست او پیش کشیدش
هر که ز غوغا وز سر سودا
سر کشد این جا سر ببریدش
هر که ز صهبا آرد صفرا
کاسه سکبا پیش نهیدش
عام بیاید خاص کنیدش
خام بیاید هم بپزیدش
نک شه هادی زان سوی وادی
جانب شادی داد نویدش
داد زکاتی آب حیاتی
شاخ نباتی تا به مزیدش
باده چو خورد او خامش کرد او
زحمت برد او تا طلبیدش

مولانا
این حوالی یک نفر دارد مربای آلبالو می‌پزد. و من دلم برای مادرم تنگ شده. این حوالی یک نفر دارد از آب‌سردکن‌های کنار خیابان از دست‌های بزرگ پدرش آب می‌خورد. و من دلم برای پدرم تنگ شده. این حوالی یک نفر دارد تولدی را تبریک می‌گوید. و من دلم برای او تنگ شده.این حوالی یک نفر دو ساعت است که زل زده به سقف در جستجوی خطی برای نوشتن. و من دلم برای نوشتن تنگ شده. من دلم برای همه چیز تنگ شده. برای همه‌ی چیزهایی که حق داشتم کنارم باشند و نیستند.زویا پیرزاد
ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد!در دام مانده باشد ،صیاد رفته باشدآه از دمی که تنها با داغ او چو لالهدر خون نشسته باشم ، چون باد رفته باشدامشب صدای تیشه از بیستون نیامدشاید به خواب شیرین فرهاد رفته باشدخونش به تیغ حسرت یا رب حلال باداصیدی که از کمندت آزاد رفته باشداز آه دردناکی سازم خبر دلت راوقتی که کوه صبرم بر باد رفته باشدرحم است بر اسیری کز گِرد دام زلفتبا صد امیدواری ناشاد رفته باشدشادم که از رقیبان دامنکشان گذشتیگو مشت خاک ما هم بر باد
دومین بهترین سایت محبوب ایران سایت دیجیکالا هست. این سایت که توسط برادران محمدی تأسیس شد، در ابتدا کار خود را با مقایسه محصولات دیجیتالی مثل موبایل و لپ تاپ آغاز کرد.سپس در سال 1385 شروع کرد به فروش این نوع محصولات. رفته رفته محصولات این فروشگاه اینترنتی بیشتر و بیشتر شد و حتی فروش خودرو هم از طریف این سایت صورت گرفت.
 برای ورود به دومین بهترین سایت ایرانی کلیک کنید
بسم‌الله...
سلام!
+
حدود یک ماهِ پیش ایمیلی از طرف بنیاد آمد.
ثبت‌نام کردم.
و واقعاً توقعی نداشتم از شرکت در برنامه‌.
یک‌شنبه ساعت ۱۰ صبح پیامک بنیاد آمد که تشریف بیاور و کارت‌ت را تحویل بگیر!
(این بار، از آن دفعاتی بود که لذت یک چیز این قدر می‌چسبید به جان‌م. کارت را با هیچ توصیه‌ و واسطه‌ای نگرفته بودم.)
+
چهارشنبه، ۱ خرداد رفتم حسینیه‌ی امام خمینی(ره).
زود رفته بودم و برای نشستن حق انتخاب نسبتاً گسترده‌ای داشتم؛ روی صندلی، کنار ستون و...
نش
امروز آخرین امتحانم رو دادم مثه اینکه "سین" هم یه دوست موقتی بود،حالا دوستای من همشون در همین حد موقتین یا واسه شما هم همینجورین؟!چرا هیچوقت یه رفیق درست و حسابی به پُست ما نمیخوره ! باز هم باید بگم مثل همیشه همه فقط اولش خوبن...برام عادی شده وقتی خرشون از پل میگذره اینجوری بشن،فقط نمیدونم چرا آدم نمیشم باز میگم نه فلانی اینجوری نیست!بنظرم دیگه وقتشه آدم بشم...میگم شاید مشکل از منه!ینی هست؟حاضرم تنهاترین باشم ولی دوستام دوستیشون مثه خاله خرسه
زمان گذشته بعید(گذشته کامل):
خبری مثبت:
برای ساخت ابتدا ریشه فعل را آورده و سپس  پسوندهای زیر را بترتیب برای اول شخص مفرد، دوم شخص مفرد، سوم شخص مفرد، اول شخص جمع، دوم شخص جمع و سوم شخص جمع به ریشه فعل می‌افزاییم:miş / mış / muş / müş + ti / tı / tu / tü + mmiş / mış / muş / müş + ti / tı / tu / tü + nmiş / mış / muş / müş + ti / tı / tu / tü  miş / mış / muş / müş + ti / tı / tu / tü + kmiş / mış / muş / müş + ti / tı / tu / tü + niz / nız / nuz / nüzmiş / mış / muş / müş + ti / tı / tu / tü + ler / lar
مثال:
gitmekرفته بودمgitmiştimرفته بودیgitmiştinر
اعتماد به نفس چیز خوبیه! خیلیییی چیز خوبیه! 
بدنسازی هم ورزش خیلی خوبیه!
و اینکه کاش یادمون میدادن زندگی با یه مشکل کاملا سیاه نمیشه و با یه شادی کاملا سفید نمیشه.
همه چی متعادلش خوبه.
اینارو مینویسم که اگه روزی بچه دار شدم خدای نکرده! حواسم باشه هررفتار و طرز زندگی من چه کار میکنه با روح و روانش.
راز چت
رازچت از سایت های چت روم فارسی که از معروفترین و محبوب ترین چت روم قدیمی میباشد
این چت روم همزمان با چت روم های دیگر یا کمی بعد از انها نظیر ناز چت , گل چت و باران چت تاسیس شد.
در ابتدا کاربران زیادی نداشت ولی رفته رفته به کاربران چت اضافه شده و کم کم جز محبوب ترین چت روم های ایران شد .
بعد از ان چت روم های دیگر نظیر مانلی چت راز ، عسل چت راز , عسلراز چت افتتاح شدند و از جدیدترین چت روم های ایرانی راز چت امیر است.
شما دوستان و همراهان عزیز میتو
اینجا مهمونی!
با یه لباس فوق تنگگگگگ...
که نفسمو بند آورده‌..
زیر نگاه گروه ضربت...
و دارم هلاک میشم...
چرا تموم نمیشه ؟
ای خدااااا...
نصیب هیچ کس نکن!
یکی کنارم نشسته که هی واسه نامزدش ویس میفرسته:حوصلم سر رفته!
خب که چی!رفته که رفته !حوصله منم سر رفته!لوووس!
این اردو یک روزه  در مکانی بنام روستای دره دُر، واقع در شهرستان رفسنجان که همه در استان کرمان به واسطه چشم انداز سرسبز، کوهستانی زیبا و چشمه های روانش می شناسند، توسط کادر بسیج دانشجویی دانشگاه حضرت نرجس برگزار شد. که در کنار آن دانشجویان را به خانه خشتی حاج علی که در شمار بزرگترین خانه های خشتی جهان می باشد، نیز بردند.
این اردو از استقبال ویژه دانشجویان این دانشگاه برخوردار شد.
#روز_دانشجو/ طنزاین که میبینی کنون چون لاله خوش‌بو شدهخرزده تا لایق عنوان دانشجو شدهکل فامیلش کل ممتد کشیدند از خوشیتا خبر آمد زمان ثبت نام او شدهاو خودش یک پا نیوتن بود اما ای دریغسیب ها کلا کمی گندیده و کرمو شدهکنترل سی، کنترل وی، اند تحقیقات اوستگاه حتی دیده ام محتاج بر آندو شدهخواسته رنگ‌سیاسی هم بگیرد یک کمیگاه با کیهان و گه با آرمان همسو شدهاکس روزی موج بود، حالا ببین در خوابگاهسخت محبوب است نام گونه ای دارو شدهاز حراست تا که با اذن ا
شاعرانه وصفت می کنم محبوب مندلنشین توییاز تو باید بر برگ گل نوشت و به عطر سازی بردخواهی دید که گل بی نظیرترین رایحه را از نام تو به وام خواهد گرفتو آن گاه هر مشامی که از استشمام نامت جان خوش کندبی اختیار عقل را در پیشگاهت بر زمین می گذارددل است دیگرآنجا که تو باشی به سر گردن نمی نهد ...#الهام_ملک_محمدی
صالح علا توی هندزفیری گوشم حرف که میزنه و من صدای تو رو جاش تصور کنم ...ناراحت نمیشی که؟وقتی میگه محبوب من ...آخ که دلم گرفته امشب!
چی میشد تو این موقع شب از پشت یه گوشی ...با هر خطی از هر جای دنیا ...نه اینقدر قشنگ ...نه اینقدر آهنگین ...نه با این همه موزیک و نه توی اتاق آکوستیکی ...که از شلوغ ترین جای دنیا ...از دور ترین نقطه دنیا به من...ار یه تلفن عمومی حتی و نه حتی دوستت دارم ...یه شب بخیر به من و به مقصد من ...پچ پچ میکردی ...؟محبوب من که نه ...اسم کوچیکمم یه
محبوب من! به خویشتن جفا کردم. این درها باز نمی شوند و من اغلب خودم را سرزنش می کنم که چرا عمر را پشت درهایی تباه کردی که هرگز باز نمی شوند.محبوب من! آیینه ها گفتند که بگویم چقدر خندیدن به شما می آید. وچقدر نگاه کردن،به چشم های شما می آید.محبوب من!همه نقاشی ها وپرتره ها می گویند به شما بگویم که لبخند مونالیزا، اقتباسی از یک تبسم نیمه کاره شماست.محبوب من! چه قدرشادی و امیدبه آینده، به شما می آید. چه قدر دست به سرکردن، روزهای سرد زمستان، به شما می آی
نمیدونم چرا اما بازم برگشتم اینجا بنویسم امیدوارم بازم پشیمون نشم از رفتم به بیان یا ساختن کانال های متعدد توی تلگرام !!!!! بهرحال برگشتم توی این مدت اتفاقات زیادی افتاده اما خب مهمترین هاش اینکه بعدازظهر بعد ازشرکت میرم توی یه مجموعه کوهنوردی کار میکنم از طریق حبیب کاف رفتم این مجموعه یانا کار بعدش اونجا روزهای یکشنبه یکسری کلاس اموزش روانش شناسی سازمانی دارند که شکرت میکنم یه ذره به زندگی امیدوارتر شدم همین اما خب بازم هم مثل همیشه درد لع
منحنی های عملکرد پمپ خلاء حلقه مایع
منحنی عملکرد پمپ خلاء حلقه مایع توضیحات
انواع مختلفی از پمپ های خلاء حلقه مایع ، منحنی جریان مکش حجم آن مربوط به اندازه حفره مکش پمپ حلقه مایع و درگاه مکش است: هنگامی که پورت مکش کوچک است ، حفره مکش نسبتاً بزرگ است ، با افزایش فشار مکش افزایش می یابد. جریان حجم مکش نیز در حال افزایش است. هنگامی که حجم الهام نسبتاً کم است ، با افزایش فشار الهام ، حجم جریان الهام هنگام رسیدن به مقدار معین ، کل حجم را پر می کند و
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
هیچ جوری نمیشود فروش و رشد آینده را برای یک نام تجاری آنلاین که در حال حاضر کاملا لوکس و محبوب است پیش بینی کرد. به همین دلیل ما  تحلیل کردیم که چگونه تاپترین برندهای لاکچری دارای رتبه عالی آنلاین هستند و چه چیزی باعث شده که آنها در میان مشتریهای ثرتمند خیلی محبوب شوند.
ادامه مطلب
اگه کرونا یه مدت دیگه ادامه پیدا کنه خواهر من به جای پزشکی به دعا نویسی مشغول میشه.
هر روز یه دعای جدید میاره به زور مجبورمون میکنه بخونیم برای در امان موندن از کرونا...
دیدم داره یه چیزی رو توی ماشین میگذاره، میگم چیه؟ میگه دعایی که واسه دم در ورودی خونه تو مفاتیح اومده، من دارم میگذارم توی در ورودی ماشین... :||
............
یه پیشنها داده بودن که یه تعداد روحانی رو اعزام کند به بیمارستان ها تا با مریضا صحبت کنند روحیه بگیرند....
چقدر آدمیزاد با این همه
زنان، زنان مدینه، زنان بنی هاشم که چند ماه پیش، تو را بدرقه کردند اکنون تو را به جا نمی آورند. باور نمی کنند که تو همان زینبی باشی که چند ماه پیش، از مدینه رفته ای. باور نمی کنند که درد و داغ و مصیبت، در عرض چند ماه بتواند همۀ موهای زنی را یک دست سپید کند، بتواند چشم ها را این چنین به گودی بنشاند، بتواند رنگ صورت را برگرداند و بتواند کسی را این چنین ضعیف و زرد و نزار گرداند. و تازه آنها چگونه می توانند بفهمند که هر مو چگونه سپید گشته است و هر چروک
محبوب من
لطفا بی‌ارتباط‌ترین آدم روی زمین با رشته‌های مهندسی باش و اصلا هم سمتشان نرو.
اگر هم خدایی نکرده در این فازها بودی، بیا به خاطر خود دوست داشتن ربطی به مهندسی شیمی و بیوشیمی و نانو نداشته باش لااقل:|

پ.ن: مچروت همان چرت است بر وزن محبوب. یکسری چرت محبوبانه که نشر می‌دهمشان.
امیرالمؤمنین(ع):
محبوب‏ترین مؤمن نزد خداوند کسی است که مؤمن فقیری را  در تنگدستی دنیا و گذران زندگی یاری رساند. 
إنَّ أحَبَّ المُؤمنِینَ إلَی اللَّهِ مَن أعانَ المُؤمِنَ الفَقیرَ مِنَ الفَقرِ فی دُنیاهُ و مَعاشِهِ» (تحف العقول، ص376)
به نام خداوند جان آفرین
گاهی وقتها آدمها انقدر دلشون میگیره که میخواند سر به بیابون بزارند
جوری که هیچ وقت به اونجای که بوده برنگرده که اعصاب روانش خراب بشد چند وقتی میشد که منم این حال روزم شده همش تو فکرم خودم را به یه کاری مشغول کنم که اعصابم بهتر بشد اما اما ای دل قافل هرچه دارم شنا میکنم به ساحل برسم بدتر دارم دور میشم دور دور  خدایا تو کمکم کن که از این منجلاب بیرون بیام من خدای  من تو بزرگی تو کریم هستی تو رحیمی تو بزرگی قادر توانا یا رب
سال ها بعد،دانشمندان، یک سرطان جدید کشف می کنند
که برای اولین بار خودش را در بدن یک زن بیست و هفت ساله نشان داده است
دانشمندان می گویند به احتمال بسیار قوی،
این سرطان ریشه در بغض ناشی از صدا نکردن نام محبوب در لحظات سخت دارد...
دانشمندان اضافه خواهند کرد:
نامش را زیاد صدا کنید...حتی اگر محبوب، خود مایه ی بغض باشد...
آرزو داشتم معلم زبان شم که وسواس اونم تو سال کنکور و اون انتخاب رشته ی داغون آرزوم را سوزوند 
رویای نوجوونیم این بود که جایی که هستم همه منو میشناسن و محبوب و مشهورم 
اما وارونه شد همه منو میشناسن اما نه به محبوب بودن :| و من هم کسیو نمیشناسم 

هدف ندارم 
۳۴ سال بی هدف 
۳۴ سال بی ثمر 
امسال نیز خواهد گذشت 
فقط تا کی؟ 
نمی دونم 
۱۷ ویژگی افرادی کـــه همیشه و همه جا محبوب هستند
اگر می خواهید همه جا محبوب و مورد توجه همه باشید می توانید از ۱۷ روشی کـــه در ادامه به شما معرفی کرده ایم استفاده کنید تا به قول معروف همه جا تودل برو باشید.حتما شما هم مثل من چندتایی از این آدم‌ها را میشناسید کـــه نظر همه را به خودشان جلب میکنند!آدم‌هایی کـــه نمیتوان کاریزمایشان را ‏سنجید، اما همه با آن‌ها احساس راحتی میکنند و جذب‌شان میشوند. ‏ آن‌ها چطور این کار را میکنند؟با موهبتی خد
کوروکی توموکو ، دختر محبوب و مورد علاقه ی پسراس ولی فقط تو دنیای بازی . تو دنیای واقعی یه دختر 15 ساله معمولی که کسی بهش توجه نمیکنه با این وجود، وقتی مدرسه طبق انتظاری که داشت پیش نمیره، و به اندازه ای که فکر می کرده محبوب باشه محبوب نیست، نگاهی به خودش در آینه برای اولین بار در چند سال اخیر می ندازه، و به مسئله ای شوک آور پی می بره…
ادامه مطلب
متنفرم از آدم هایی که بعد از شکست تو یه رابطه سعی در جایگزین کردن دارن ... 
اونقدر این موضوع باب شده و تبعات وحشتناکی داره که واقعا موندم ...
یک علت هم داره ، اون هم دوستی ها و روابط بی فکر و بی هدف و از سر تنهایی و بیکاریه !
اصلا یه عده فکر نمیکنن به روابطشون ! فقط میخوان یه دوست پسری یه دوست دختری بگیرن محض تفنن ! 
به هفته و ماه نمیکشه به هم میزنن میرن با یکی دیگه ! 
باز این چرخه تکرار میشه ! 
تکرار میشه! 
تکرار میشه! 
+خواهش میکنم ، تمنا میکنم ، برای
در حالی هنوز ایران خودرو در تولید پژو 2008های قدیمی مشکل دارد که نسل جدید 2008 روی خطوط تولید شرکت پژو رفته است. محصولی که ما در ایران به عنوان پژو 2008 می شناسیم، در حقیقت فیس لیفت نسل اول این خودرو بوده که باید گفت فروش نسبتاً موفقی در بازار اروپا داشته است. حال نسل دوم این خودرو معرفی شده و شاهد تغییرات زیادی در طراحی این فرانسوی هستیم. چهره جلوی این خودرو بسیار شبیه به نسل جدید پژو 208 است که اخیراً معرفی شده و چراغ های جدید LED پژو روی این خودرو نی
Bridge Constructor v7.1 + Mod – بازی فوق العاده زیبا، محبوب و اعتیادآور پل سازی اندروید
نسخه معمولی + مود (آنلاک شده) به صورت جداگانه
نسخه پولی و کامل بازی 
Bridge Constructor بازی جدید ، فوق العاده زیبا و مهیج در سبک بازی های فکری از استودیوی بازی سازی ClockStone STUDIO برای سیستم عامل اندروید می باشد که آن را به تمام مهندسین سازه و علاقه مند به پل سازی پیشنهاد می دهیم! این بازی که با قیمت 1.99 دلار در پلی استور به فروش می رود تا به امروز بیش از 11 میلیون کاربر از سراسر جهان ر
ماشیناریوم یکی از بهترین، محبوب ترین و چالش برانگیزترین بازی های ماجراجویی، معمایی و فکری برای سیستم عامل اندروید می باشد که amanita Design برای طراحی و ساخت آن بیش از دو سال وقت صرف کرده است تا بتواند آن را به آن گونه ای که می خواهد بسازد و آن را در اختیار شما دوستداران بازی های فکری قرار دهد! این بازی که پر از معماهایی بسیار دشوار و چالش برانگیز می باشد شما را در نقش آدم ماشینی هایی قرار می دهد که با سفر به مناطق مختلف جهان و محل هایی پر از شگفتی، س
هنگامی که سریال Friends اولین بار در سال ۱۹۹۴ بر روی آنتن رفت، هیچ کس فکرش را هم نمی​کرد که روزی این چنین بزرگ و محبوب شود؛ همه فکر می​کردند با یک سریال عادی روبرو هستند، اما سریال Friends موفق شد به یکی از پرطرفدارترین سریال​های دهه ۹۰ و حتی همین امروز تبدیل شود، در حالی که همچنان در حال یافتن طرفداران بی​شمار دیگری در نقاط مختلف دنیاست.

چندی ست که خانواده ها در این تب و تاب افتاده اند که کودکمان را فلان کلاس و بهمان موسسه ثبت نام کنیم تا نابغه شود.و بعد از کلی رفت و امد نتیجه ای جز خشم و اضطراب و افسردگی برای کودکشان ندارد.
گیریم که کودک شما بتواند یک عدد 8 رقمی را در یک عدد 5 رقمی ضرب کند و جوابش را در یک صدم ثانیه بگوید، یا بتواند در 15 سالگی لیسانس بگیرد...
آن وقت می تواند درست زندگی کند؟از زندگی لذت ببرد؟ مسایلش را حل کند؟ درست تصمیم بگیرد؟ دوست پیدا کند؟  اصلا می تواند بخندد
تصورکن : رفته ها؛ برگردن ! 
یکی از قشنگ ترین و در عین حال دلهره آورترین صحنه‌های غدیر، آنجاست که پیامبر فرمود به هر کسی که رفته، بگویید برگردد. 
فکر کن، بعدِ یک مسیر طولانی رسیده‌ای به جایی که امیدی برای گذشتن نیست و توانی برای بازگشتن. تشنه‌ای و دلتنگ، گرسنه‌ای و دلتنگ، خسته‌ای و دلتنگ.
 بعد یکی فریاد بکشد به هر کسی که رفته، بگویید برگردد. آن وقت چشم باز کنی و همه رفته ها را ببینی که دارند، برمی‌گردند. 
عشق رفتهرفیق رفتهبابای رفتهمامان رف

زنان به کارهاى کوچکى هم که مردان برایشان انجام مى دهند، امتیاز مى دهند اغلب مردان چنین تصور مى کنند که باید کارى بزرگ و حیرت آور براى همسر خود انجام دهند تا مورد تحسین و قدردانى او واقع شوند و این تصور، باعث مى گردد تا مرد دست به کارى نزند که خشنودى زن را برانگیزد؛ مگر زمانى که بتواند کار بزرگى انجام دهد؛ در حالى که زنان براى کارهاى به ظاهر کوچک مردان نیز امتیاز قائل هستند. براى مثال، یک مرد مى تواند براى سالگرد ازدواج یا تولد همسرش، یک متن
من خودم را دوست دارم.
♦️پس با دل و جان در حال زندگی می کنم.
♦️و با این آگاهی که آینده ام درخشان و شادمان و ایمن است، هر لحظه را به خوبی تجربه می کنم.
♦️زیرا من فرزند محبوب کائناتم و کائنات با مهر و محبت از اکنون تا ابد از من مراقبت می کند.
♦️در جهانم همه چیز نیکوست.
@TheSFA

اندام خیالی: مغز ممکن است احساس ها را اشتباه درک کند. اندام خیالی حالتی است که فرد در اندام از دست رفته‌ی بدنش، درد احساس می‌کند. پژوهشگران بر این باورند که بخشی از قشر مخ که اطلاعات اندام از دست رفته را پردازش می‌کرده، اکنون از بخش‌های دیگر بدن اطلاعاتی دریافت و این پیام‌ها را به عنوان پیام اندام از دست رفته تلقی می‌کند.با این حساب فکر کنم بتونیم درد از دست دادن آدمای عزیزمون رو توجیه کنیم. اونا می‌رن و یه بخشی از وجود ما رو با خودشون می‌
حکایت می‌آورند که حق تعالی می‌فرماید که ای بندهٔ من، حاجت تو را در حالت دعا و ناله زود برآوردمی، امّا در اجابت جهت آن تأخیر می‌افتد تا بسیار بنالی که آواز و نالۀ تو مرا خوش می‌آید. مثلاً، دو گدا بر در شخصی آمدند؛ یکی مطلوب و محبوب است و آن دیگر عظیم مبغوض است. خداوند خانه گوید به غلام که زود ،بی تأخیر، به آن مبغوض نان پاره بده تا از درِ ما زود آواره شود؛ و آن دیگر را که محبوب است وعده دهد که هنوز نان نپخته‌اند، صبر کن تا نان برسد.
مبغوض=مورد خش
بیاید یکم حرف حسابی بخونیم.
ای حسن! در زندگی بلندنظر و بزرگ منش باش. هرگز راضی مشو که دامن قناعت و عزت تو به هوس‌های ناچیز آلوده گردد؛ زیرا هرچه در دنیا دوست‌داشتنی و محبوب جلوه کند، از شرافت محبوب‌تر و دوست‌داشتنی‌تر نخواهد بود.
|علی به فرزند فاطمه چه گفت_ ابوالفضل صادقی|
16 سال بود که میشناختمش.
چندین سال با هم پشت یک میز و نیمکت می نشستیم. یار دبستانی ام بود...
همدیگر را یک مدت طولانی گم کردیم و وقتی دوباره دست هم را گرفتیم، سعی کردیم به هم کمک کنیم.
من یه کار برایش در شرکت خودمان پیدا کردم و او هم مرا به دنیای شگفت انگیزی که آرام آرام برای خودش می ساخت راه داد. راه پر از تلاش و کوشش برای ساختن آینده.
می دانستم که عاشق آمریکا بود. یعنی اینطور بگویم، آمریکا مدینه فاضله اش بود! و چون برادرش هم آنجا زندگی میکرد، دوست د
تحلیل جایگاه اپل از نگاه شرکت اُمدیا
طبق اطلاعات جدید Omedia که یک شرکت رسانه ای تعاملی و تصویری است، آیفون XR اپل محبوب ترین تلفن هوشمند جهان در سال ۲۰۱۹ بود. در گزارش های اُمِدیا آمده است که در سال ۲۰۱۸ شرکت اپل ۲۳٫۱ میلیون و در سال ۲۰۱۹ تقریبا ۴۶٫۳ میلیون گوشی XR را به فروش رسانده است همچنین این شرکت در سال ۲۰۱۹، تقریبا ۳۷٫۳ میلیون گوشی آیفون ۱۱ را به فروش رسانده است. با این که تعداد ارقام فروش خوب است اما ای
مردگان متحرک: میشاون ، بازی فوق العاده زیبا و محبوب مردگان متحرک از Telltale Games برای اندروید است. وقایع بازی The Walking Dead: Michonne نحوه جدایی شخصیت میشون از گروه محبوب خود و چگونگی بازگشت به آن ها را به بازیکنان نشان می دهد!
ادامه مطلب
گفت: «قاضی عزّالدّین سلام می‌رساند و همواره ثنای شما و حمد شما می‌گوید.»
 فرمود:
هرکه از ما کند به نیکی یاد
یادش اندر جهان به نیکی باد
اگر کسی در حق کسی نیک گوید آن خیر و نیکی به وی عاید می‌شود(1)، و در حقیقت آن ثنا و حمد به خود می‌گوید. نظیر این چنان باشد که کسی گرد خانهٔ خود گلستان و ریحان کارَد، هر باری که نظر کند گل و ریحان بیند، او دائماً در بهشت باشد. چون خو کرد به خیر گفتنِ مردمان، چون به خیر یکی مشغول شد، آن کس محبوب وی شد، و چون از ویَش یا
بوی گل سوسن ویاسمن آید                عطر بهاران کنون از سفر آید
جان زتن رفتگان سوی تن آید                رهبر محبوب خلق از سفر آید
دیو چو بیرون رود فرشته در آید                دیو چو بیرون رود فرشته در آید
بگذر د این روزگار سختر از قبل                بار دگر روزگار چون شکر آید
هر چه مجاهد ز بند و حبس در آید               عصر زوال وستم دگر به یر آید
چشم یزید زمان زحلقه در آید                   رهبر محبوب خلق از سفر آید
دیو چو بیرون رود فرشت
طراحی بدنه جذاب و مدرنچراغهای پرتو پررنگ و پررنگ ، ظاهری کاملاً تهاجمی و تهاجمی به خودرو می بخشد. لوگوی بسیار بزرگ پژو در پنل جلویی حس قدرت را به خودرو می بخشد ، در حالی که طراحی ویژه سپر جلو با سوراخ های تهویه بزرگ آن و دو چراغ مه در دو گوشه سپر طراحی پژو 207i باعث می شود 206 در مقایسه با آن بسیار چشمگیر باشد. از 206 تغییر می کند. شاید اگر طراحی چراغ دیگر و چراغهای نسبتاً اصلاح شده با پژو 206 مقایسه نشود ، شاید تشخیص پژو 207 از طرفین دشوارتر نباشد. چرخ ه
از بس عادت کردیم همیشه از زائر این سؤال بیخود را بپرسیم؛ "دستت به ضریح رسید؟ توانستی ضریح را ببوسی؟" رفته رفته خیلیها هدف اول و آخر زیارت را در همین دیدند که جواب آبرومندی برای این سؤال داشته باشند! می روند خودشان را به هر زوری که شده به ضریح می رسانند تا اگر کسی از آنها پرسید، که صد البته خواهد پرسید، با افتخار بگویند: بله دستم رسید و بوسیدم ضریح را. کاش این سؤال بیخود باب نمی شد، و خیلیها را به اشتباه نمی انداخت که: هر زورش بیش اجرش بیشتر! هر که
محبوب من!
شما دست روی هر درختی می‌گذارید بهارنارنج می‌شود.
شما نیستید آسمان بی‌حوصله است، درخت انجیر گیج است.
آینه گریه می‌کند. زیرا که هم من و هم آینه هر دو دلتنگیم.
محبوب من!
از دور شما را می‌بینم. آسمان به حرکت درمی‌آید، ابر می‌شود، باران شورانگیزی می‌بارد. غرق باران می‌شوم.
شما که نیستید، ابر سمی می‌بارد. بارانی که مرا زنده می‌کرد، مسموم می‌کند.
محبوب من!
همیشه همه‌ی مردم از دور شما هستند.
| محمدصالح علا |
محبوب ترین اپلیکیشن های ایرانی در سال ۹۸

کرفس اپلیکیشن رژیم سلامتی
ساخت اپ موبایل امکان و پتانسیل های بیشتری را برای ما به وجود آورده است تا به سلامت و رژیم غذایی خود بیشتر توجه کنیم با این حال تا همین چند سال گذشته جای خالی طراحی اپلیکیشن رژیم درمانی در ایران به شدت احساس می شد. در این راستا طراحی اپلیکیشن سلامت کرفس مخصوص کاربران ایرانی و برای کنترل کالری مورد نیاز بدن در هفته و رسیدن به وزن مناسب انجام گرفت. این اپلیکیشن به یکی از
خیلی چیزا از یادم رفته، مثلا این که چیا رو دوست داشتم و بچگی‌ام با چیا گذشت. یادم رفته چقدر طراحی کردن و نقاشی کشیدن رو دوست داشتم و معلم‌های نقاشی‌ام تشویق‌ام می‌کردن، انگار که همه‌اش یادم رفته..
راستی یه پیش‌رفت خوب: امروز دوره مقدماتی git جادی رو تموم کردم :)
عَنِ ابْنِ بُرَیدَة، عَنْ أَبِیهِ قَالَ: «کَانَ أَحَبَّ النِّسَاءِ إِلَى رَسُولِ اللَّهِ فَاطِمَةُ وَ مِنَ الرِّجَالِ عَلِیٌّ‏».
ترجمه:
ابن بُریده از پدرش نقل می‌کند که گفت: محبوب‌ترین زنان نزد رسول خدا(صلی الله علیه و آله) فاطمه(علیها السلام) و محبوب‌ترین مردان، علی(علیه السلام) بود.
ادامه مطلب
شب‌های سرد و طولانی را محبوب من
بگو چگونه از سر بگذرانم
وقتی در آن دورتاریک، کوچه‌پس‌کوچه‌های شهرم 
صدایم می‌کنی
مرا به خود می‌خوانی
در چشمانم خیره می‌شوی 
برای لحظه‌ای گذرا
می‌گذاری به تماشایت بنشینم
وقتی‌که باد می‌پیچد در گستره‌ی بازوانت و نوازش می‌کند نازکای بی‌رنگِ گردنت را.. و می‌پیچاندم در آنجا و می‌میراند مرا.. 
 آنجا که مهمان از نفس‌افتاده و از راه دورآمده‌اش منم و جز آنجا همه‌چیز ملال است و سکوت..
آنجا که چشم اگر بینداز
۱۲:۴۶ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۹۸
(به کسی که به من گفت می‌خواهم در تنهایی خود آدم‌تر باشم همان‌طور که درخت در تنهایی خود درخت‌تر است) 
دیروز افتاده بودم به قدم زدن و تا آن دیوار رفتم تنهایی. تا آن دیوارِ سفید که از حاشیه‌هاش سرخ بیرون زده. و تصویر آن دو بار را مقابل آن دیوار و توی آن کوچه نگاه کردم. نگاه‌مان کردم.رفته بودم پیش روانشناس و کار بیهوده‌ای بود. دور بود از من. و گمان کردم هرگز نخواهد فهمید که چرا مقابل آن دیوار می‌ایستم. 
و تنها قدم می‌ز
ابوریحان بیرونی بلوغ را به سه مرحله
تقسیم کرده:

۱. بلوغ جسمی: آن‌که جسم انسان به رشد خودش برسد و بتواند تولید
مثل کند.

۲. بلوغ عقلی: آن‌که نفس فکری و ناطقه‌ی انسان کامل شود و عقل،
از قوه به فعل در آید.

۳. بلوغ تدبیری: آن‌که انسان اگر تنها ماند بتواند خودش را مدیریت
کند، اگر خانواده تشکیل داد بتواند خانواده‌اش را مدیریت کند و اگر به ریاست رسید بتواند
زیردستانش را مدیریت کند.

برگرفته از lucy-may.blog.ir
Top 10 محبوب ترین سایت های سال 2019
به احتمال زیاد، برخی از وبسایتهای مورد علاقه شما، چندین ساله هستند که در فهرست 10 سایت محبوب ترین سایتهای 2019 قرار دارند. این لیست با نام های آشنا پر شده است. با این حال، دو نفر از 10 وب سایت برتر در سال 2019 عمدتا در مناطق خارج از ایالات متحده فعالیت می کنند. نگاهی به این لیست جهانی وب سایت ها برای بررسی اینکه آیا شما نیاز به بررسی دارید وجود دارد.
10 محبوب ترین وب سایت های جهان در سال 2019 براساس تراکم کل و اطلاعات منحصر
هرچه عاشق‌تر، تنهاتر!محبوب من! شما که می‌خندید، شقایق‌ها باز می‌شوند. ماه بالا می‌آید. مهتاب خودش را می‌گسترداند. دریای مازندران آرام می‌گیرد. آب‌های خلیج فارس به ساحل می‌آیند،‌ ماسه‌های خاک ایران را می‌بوسند و دوباره به دریا بازمی‌گردند.شما که می‌خندید، عکس‌های توی آلبوم خانوادگی‌مان، همه می‌خندند. حتی عکس‌های سیاه و سفید، حتی گل‌های کارت‌پستال‌های نوروز هم می‌شکفند.محبوب من! شما کنار درخت انجیر خانة ما ایستاده بودید. بادی
باران اشک شیعیان داغ محمد است/سوگ بزرگ این جهان داغ محمداست/اوخاتم پیمبران محبوب کردگار/گریه برای دوستان داغ محمد است/حیدروفاطمه زاو غمدیده گشته اند/تاریک گشته آسمان داغ محمداست/سبطین مصطفی نگرغمگین حضرتش/باشد عزای بیکران داغ محمداست/حتی خدای احمدی گردیده سوگوار/رفته زدین ماامان داغ محمد است/اندر مدینه بهراو باران گریه هاست/غمنامه هاشده عیان داغ محمد است/صاحب عزای حضرتش مهدی فاطمه/گریدبراوبه هرمکان داغ محمداست/
کسی نشسته توی من و دارد با تمام وجود زجه می‌زند. کسی نشسته قاه قاه می‌خنند، کسی دست می‌گذارد روی زشت عکس بچه‌گی‌اش که آن را نبیند، کسی مانتوی سبز مغز پسته‌ای پوشیده که از دکمه‌هاش متفنر است، کسی مانتوی زرد مخمل بی‌دکمه تن کرده، کسی نمی‌تواند حرف بزند، کسی فریاد می‌کشد و دست‌هاش را می‌بلعد، کسی خواهرش را در آغوش گرفته تئاتر می‌بیند، کسی می‌رقصد، کسی ادای اسفنج دریایی بودن را در می‌آورد، کسی تو را در آغوش گرفته می‌خوابد، کسی نمی‌خو
شاید تا چند دهه پیش کسی به فکرش خطور نمی کرد که روزی اجاره ماشین به شکل
امروزی باب شود و حتی خودروهای لوکس نیز به راحتی قابل اجاره باشند تا هر فردی
بتواند بدون صرف هزینه هنگفت سوار این دست خودرو ها شود. با پیشرفت تکنولوژی، راه
های ارتباطی و وسایل نقلیه رفته رفته حمل و نقل به سمت آسان شدن می رود و بعید
نیست بعد از ورود هواپیماهای شخصی در گام بعدی هواپیماهای اجاره ای نیز در دسترس
عموم قرار بگیرند. حال که شرایط و نیازهای دنیای پرسرعت امروزی به شک
بسم الله

امروز بعد از چهار روز جسد فرناز دولتخواه کوهنوردی که در جبهه ی شمال شرقی دماوند گم شده بود پیدا شد.صفحه اینستاگرامش را بالا پایین میکنم و شوقِ زندگی را از عکس هایش میبینم.شوقی که خودم هم خوب میفهمم و درکش میکنم.این مرگ برایم لذت بخش ترین مرگ دنیاست.مردن در راهی که برایم معنی بزرگی در این روزگارِ بی معنی دارد.در صفحه اش این جمله تحت تاثیرم قرار داد:
✨محبوب همه باش،معشوق یکی...مهرت را به همه هدیه کن،عشقت را به یکی...

شب به خیر خانم دول
ای کریم و ای رحیم سرمدی     در گذار از بدسگالان این بدی
ای عظیم از ما گناهان عظیم     تو توانی عفو کردن در حریم
"مثنوی"

سال آخر مدرسه بودم.
یه روز گرم تیر ماه وقتی مادرم برای گرفتن کارنامه پایان تحصیلی به مدرسه رفته بود با این صحیفه سجادیه یادگاری از مدرسه برگشت.
همیشه کنجکاو این بودم که دیگران چگونه دعا میکنند.تا حالا راز و نیاز کردن کسی را با خدا نشنیده بودم.
این کتاب برای کنجکاوی من بهترین جواب بود.
برای این روزهای سخت که همه مردمان سیاره
ای کریم و ای رحیم سرمدی     در گذار از بدسگالان این بدی
ای عظیم از ما گناهان عظیم     تو توانی عفو کردن در حریم
"مثنوی"

سال آخر مدرسه بودم.
یه روز گرم تیر ماه وقتی مادرم برای گرفتن کارنامه پایان تحصیلی به مدرسه رفته بود با این صحیفه سجادیه یادگاری از مدرسه برگشت.
همیشه کنجکاو این بودم که دیگران چگونه دعا میکنند.تا حالا راز و نیاز کردن کسی را با خدا نشنیده بودم.
این کتاب برای کنجکاوی من بهترین جواب بود.
برای این روزهای سخت که همه مردمان سیاره
نقش پادری را بازی نکنیدفکر می‌کنید چرا آدم‌هایی که بیشترین فداکاری و دلسوزی را در حق دیگران می‌کنند و حتی در این راه از خواسته‌های خود می‌گذرند "نمی‌توانند" به اندازه افرادی که چنین روشی را در زندگی ندارند، محبوب‌تر باشند؟برای این‌که محبوب و زیبا باشید هرگز نقش پادری را به‌عهده نگیرید تا دیگران از رویتان رد شده و لگدمال‌تان کنند.سعی نکنید خودتان را به خاطر دیگران قربانی کنید.خواسته‌ها و نیازهایتان را با جرات بیان کنید تا دیگران هم
بادمجان از قدیم یکی از محبوب‌ترین مواد اولیه در آشپزی ایرانی بوده و نقش پررنگی در خورش‌ها و خوراک‌های ایرانی دارد. یکی از معروف‌ترین غذاهای ایرانی که با بادمجان خوشمزه‌تر و کامل‌تر می‌شود، خورش قیمه است. خورش قیمه اگر محبوب‌ترین خورش ایرانی نباشد، به راحتی می‌توان آن را دومین خورش محبوب در ایران تصور کرد. حال اگر خورش قیمه با بادمجان همراه شود تبدیل به یک غذای شگفت‌انگیز و بی‌نهایت خوشمزه می‌شود. طرز تهیه خورش قیمه بادمجان تفاوت زی
اسکریپت  بکار رفته در قالب وردپرس ، هرزنامه ارسال می کند همانند  وردپرس، کتابخانه هایش نیز  روز به روز محبوب تر می شوند. هم توسعه دهندگان تازه کار و هم باتجربه ها قالب هاو افزونه هایی را طراحی می کنند، که دسته بندی های متنوعی را ایجاد می کند.  با وجود اینکه این تنوع برای … مشکل ارسال ایمیل های Spam در وردپرس
منبع : وبلاگ ایران سرور
۱- بازی‌هامون توی پاویون و خنده‌هامون از ته دل۲- سودهای خوب توی سالِ خوبِ بورس۳- اولین اینتوبه‌کردن‌های موفقِ نسبتاً تنهایی و حس خوبش۴- حسِ خوبِ این که یه نفر واقعاً اینقدر دوستت داره، و از همه جهت قبولت داره...۵- پیامکِ یهوییِ اولین حقوق اکسترنی (عملاً اولین پولی که تو این مسیر گیرمون اومده) به مبلغ ۳ میلیون و چهارصد. البته حقوق چار ماه رو یه باره دادن :))
۶- نوشتنِ کلمه‌ی «دکتر» برای اولین بار، پشتِ اسم‌مون روی کارت...۷- گروه‌بندی با بچه‌ها
طبق اطلاعات جدید Omedia که یک شرکت رسانه ای تعاملی و تصویری است، آیفون XR اپل محبوب ترین تلفن هوشمند جهان در سال ۲۰۱۹ بود. در گزارش های اُمِدیا آمده است که در سال ۲۰۱۸ شرکت اپل ۲۳٫۱ میلیون و در سال ۲۰۱۹ تقریبا ۴۶٫۳ میلیون گوشی XR را به فروش رسانده است همچنین این شرکت در سال ۲۰۱۹، تقریبا ۳۷٫۳ میلیون گوشی آیفون ۱۱ را به فروش رسانده است. با این که تعداد ارقام فروش خوب است اما این اعداد کاهش فروش شرکت اپل را نسبت به
طبق اطلاعات جدید Omedia که یک شرکت رسانه ای تعاملی و تصویری است، آیفون XR اپل محبوب ترین تلفن هوشمند جهان در سال ۲۰۱۹ بود. در گزارش های اُمِدیا آمده است که در سال ۲۰۱۸ شرکت اپل ۲۳٫۱ میلیون و در سال ۲۰۱۹ تقریبا ۴۶٫۳ میلیون گوشی XR را به فروش رسانده است همچنین این شرکت در سال ۲۰۱۹، تقریبا ۳۷٫۳ میلیون گوشی آیفون ۱۱ را به فروش رسانده است. با این که تعداد ارقام فروش خوب است اما این اعداد کاهش فروش شرکت اپل را نسبت به
خرید یک کالای دیجیتال آن هم از دسته لپ
تاپ ها در میان انبوهی از برندها و مدل ها کار نسبتاً وقت گیر و خسته کننده
ای خواهد بود اگر به درستی راهنمایی و مشاوره در اختیار نداشته باشید! مدل
های گوناگون با طیف های وسیعی از قابلیت ها و مشخصات در انتظار انتخاب
آگاهانه بر مبنای بودجه شما هستند. ما در شهرسخت‌افزار به شما کمک خواهیم
کرد تا بهترین مدل را بر اساس بودجه خود انتخاب کنید.
در
این مقاله ما پیشنهادات را بر اساس اولویت قیمت مرتب کرده ایم تا هر
از حاصل عمر به‌هدر رفته‌ام ای ‌دوستناراضی‌ام، اما گله‌ای از تو ندارم
در سینه‌ام آویخته دستی قفسی راتا حبس نفس‌های خودم را بشمارم
از غربت‌ام این‌قدر بگویم که پس ‌از توحتی ننشسته‌ست غباری به مزارم
ای کشتی جان! حوصله کن می‌رسد آن‌ روزروزی که تو را نیز به دریا بسپارم
از بس عادت کردیم همیشه از زائر این سؤال بیخود را بپرسیم؛ "دستت به ضریح رسید؟ توانستی ضریح را ببوسی؟" رفته رفته خیلیها هدف اول و آخر زیارت را در همین دیدند که جواب آبرومندی برای این سؤال داشته باشند! می روند خودشان را به هر زوری که شده به ضریح می رسانند تا اگر کسی از آنها پرسید، که صد البته خواهد پرسید، با افتخار بگویند: بله دستم رسید و بوسیدم ضریح را. کاش این سؤال بیخود باب نمی شد، و خیلیها را به اشتباه نمی انداخت که: هر زورش بیش اجرش بیشتر! هر که
کنسرسیوم یونیکد برای اولین بار فهرست ۱۰ ایموجی محبوب را که بر اساس
میزان استفاده کاربران تهیه شده است، منتشر کرد. این کنسرسیوم مرجعی است که
استانداردهای بین المللی را برای کاراکترهایی مانند ایموجی‌ها در میان
پلتفرم‌های نرم افزاری مشخص می‌کند. یکی از عوامل موثر در تعیین محبوبیت
ایموجی‌ها از نظر یونیکد، فراوانی استفاده از آن‌هاست.
ادامه مطلب

شیر بادام یا نارگیل را جایگزین  شیر کنید
شیر مغذی است ، اما از نظر کربوهیدرات نسبتاً زیاد است زیرا حاوی نوعی قند به نام لاکتوز است. یک لیوان 8 اونسی (240 میلی لیتر) شیر پرچرب یا کم چربی حاوی 12 تا 13 گرم کربوهیدرات  است . اضافه کردن یک اسپلش شیر به قهوه یا چای شما خوب است.اما ممکن است در افزایش  بسیاری از کربوهیدرات ها نقش داشته باشند. چندین جایگزین شیر در دسترس است. محبوب ترین آنها شیر نارگیل و بادام است ، اما انواع دیگری نیز وجود دارد که از سایر آ
در اینجا 15 سایت محبوب ترین (Eng.) به عنوان مشتق از رتبه eBizMBA ما که به طور مرتب به روز شده از هر رتبه بندی ترافیک جهانی Alexa و رتبه ترافیک ایالات متحده از هر دو رقابت و Quantcast به روز شده است. "* * *" برای سایت هایی با اطلاعات محدود
 Google1 | گوگل
1 - رتبه eBizMBA | 1،600،000،000 - بازدید ماهانه منحصر به فرد بازدید کننده 1 - رتبه رقابت | 1 - رتبه Quantcast. | 1 - رتبه الکسا | آخرین به روز رسانی: 1 ژانویه 2019.
محبوب ترین وب سایت ها | eBizMBA
 Facebook2 | فیس بوک
3 - 
ادامه مطلب
زنان محبوب و جذاب، به خودشان احساس خوبی دارند. روانشناسان بزرگ معتقدند در مرحله ی اول، زنان باید احساسات منفی را که به خودشان دارند بشناسند.
احساسات منفی در عمق ضمیر ناخودآگاه یک زن، دفن و موجب می شود که او، احساس کند نمی تواند رابطه ی خوبی با همسر و اطرافیان داشته باشد.
رایج ترین احساسات منفی درباره ی خود عبارت اند از: احساس بی ارزشی ،محبوب نبودن و عجیب و زشت بودن و نالایق بودن و جذاب نبودن، که زنان با داشتن این احساسات منفی درباره ی خود، یک
اگر مربی مهد کودک هستید لازم است بدانید که اگر می خواهید کارتان را به شکل درستی انجام دهید باید تجهیزات مهد کودکی مناسبی را تهیه کنید. برای اینکه بتوانید به شکل موثری به  بچه های کوچک آموزش دهید، در این مقاله لیستی از تجهیزات مهد کودکی مورد نیاز را برایتان فراهم کردیم. تمامی این تجهیزات بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. تجهیزات مهد کودکی به شما کمک می کنند تا به راحتی کلاستان را مدیریت کنید. و در رشد کودکان قدم مثبتی را بردارید.
برخی از تجهی
یکی از چالش های دوران عقد این است که آدم دچار تعدد اولیاء می‌شود! یعنی اگر قبلا در انجام کارهایش جلب نظر مثبت پدر و مادرش و راضی کردن آن ها لازم بود، الان نه تنها جلب رضایت مادر و پدرش و همسرش بلکه جلب رضایت مادر و پدر همسرش هم اهمیت پیدا می‌کند. ( چون لازم و واجب است.)
و همه چیز تا وقتی خوب است که نقطه نظرات این عزیزان ما در یک راستا باشد، و اگر نباشد، دهان و روح و روان آدمی با هم جر واجر می‌شود. و این آیه شریفه پیش چشم انسان نقش می‌بندد که: أ أرب
Scrappy یک کتابخانه محبوب پایتون برای web scraping است. از این کتابخانه برای ساخت خزنده استفاده می‌شود. در ابتدا از این کتابخانه تنها برای scraping استفاده می‌شد، اما بعدها مواردی مانند داده‌کاوی، خودکارسازی تست‌ها و... مورد استفاده قرار گرفت. Scrapy کتابخانه‌ای متن‌باز و محبوب است.
نماز یک تکلیف الهی بوده که انجام آن بر تمام انسان های مکلف واجب گشته و تمام تکالیف و دستورهای خداوند، در راستای خوشبختی و به کمال رسیدن انسان است. اگرچه خوشبختی تنها در نماز نیست، اما می‌توان از آن به عنوان بهترین و مؤثرترین عامل خوشبختی و عاقبت به خیری انسان و محبوب ترین عمل نزد خداوند متعال نام برد؛ چنان که از پیامبراکرم(ص) سؤال شد: «کدام اعمال نزد خداوند متعال محبوب ترین است؟»، فرمود: «الصلاه لوقتها» نمازی که در وقت خوانده شود. امیرمؤمنا
گربه پرشین

این گربه پشمالو و موبلند و زیبا که اصالتی ایرانی هم داره یکی از محبوب‌ترین و بهترین نژادهای گربه در دنیاست و از گذشته‌های دور به عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌شده. حتی بسیاری از نژادهای محبوب گربه که در حال حاضر وجود دارن هم به نوعی از ترکیب نژادی با گربه پرشین به وجود اومدن و جدشون یه گربه پرشین اصیل بوده!این نژاد گربه به خاطر شخصیت آروم، باوقار و مهربونش مشهوره و صورت فلت بامزه و جمع شده و همینطور چشم‌های گرد و بانمکش اونو مح
چرا یک پژو 207 خریداری نمی کنیم؟چند سال پیش در میان محبوبیت خود ، ایران خودرو تصمیم گرفت نسخه جدیدتری از پژو 206 را منتشر کند. این خودرو به نام پژو 207 نامگذاری شد و پس از اخذ مجوز لازم از پژو ، ایران خودرو نیز تولید و فروش آن را آغاز کرد.کیفیت خودروی پژو207 ایرانی خوب بود و خیلی زود مورد توجه خریداران در بازار داخلی قرار گرفت ، اما متأسفانه پژو صنعت خودروی ما را تحریم کرد و به دلیل یک تصمیم مبهم ، تولید خودروهای خود را در ایران متوقف کرد. پس از آن ، ا
من یه ویژگی یکی از دوستام رو که خیلی دوست دارم اینه که خیلی با خودش رو راسته و اصول زندگی اش (فارغ از درستی و غلط بودن) کاملن شفافه و نتیجه این که راحت می تونه قصایا و گزاره ها رو مبتنی بر اصول گسترش بده. همین باعث میشه به عنوان مثال، تصمیم گیری های خیلی راحت تری در مقایسه با من داشته باشه.
با این حال این شفافیت برای من وجود نداره و وقتی نگاه می کنم، حس می کنم اصول و خط قرمز هام در عمل خیلی منعطف ان. یعنی خیلی کارا رو اگه انجام ندادم ممکنه فقط به خا
من یه ویژگی یکی از دوستام رو که خیلی دوست دارم اینه که خیلی با خودش رو راسته و اصول زندگی اش (فارغ از درستی و غلط بودن) کاملن شفافه و نتیجه این که راحت می تونه قصایا و گزاره ها رو مبتنی بر اصول گسترش بده. همین باعث میشه به عنوان مثال، تصمیم گیری های خیلی راحت تری در مقایسه با من داشته باشه.
با این حال این شفافیت برای من وجود نداره و وقتی نگاه می کنم، حس می کنم اصول و خط قرمز هام در عمل خیلی منعطف ان. یعنی خیلی کارا رو اگه انجام ندادم ممکنه فقط به خا
مجاهد دلاور ما با تنی خسته و با دلی پر از آرزوی دیدار معشوق بار دیگر لباس رزم می پوشد و با کوله باری از عشق عازم میدان حماسه و خون می شود .جهادگر خستگی ناپذیر حاج کامال الدین جان نثار نمونه ایثارو فداکاری ، که بعد از ۷ سال تلاش خستگی ناپذیر در جهت تحقق اهداف راستین انقلاب اسلامی  در منطقه عملیاتی والفجر (۹) بعد از تشکیل شورای عالی پشتیبانی جنگ در استان که ایشان نیز دبیر شورای عالی پشتیبانی جنگ بودند برای بررسی گردانهای سپاه و جهاد به همراه یکی
واقعا آن چیزی که در امر مدیریت مدیران گم شده است شعور، معرفت و عدالت است
مدیر ما انگار کرونای مغزی گرفته :)))
وقتی تصادف کرده بودم در منزل استراحت میکردم رییس گروهم کرد وقتی کرونا گرفتم در منزل استراحت میکردم عزلم کرد
:)))
البته که منو اینهمه خوشبختی میشه آخه
واقعا هر چه مسوولیت کمتری داشته باشی راحتتری و آرامشت بیشتر است من نه تنها ناراحت نشدم بلکه ته دلم قینج رفت که آخیش راحت شدم
کلا از دستور دادن بیزارم و از اینکه یکی کوتاهی کنه کارشو پشت گوش
فصل گرم در حال نزدیک شدن است و استراحتگاه جزیره در بالای رادار همه قرار خواهد گرفت. جزیره کیش، واقع در خلیج فارس نزدیک جزیره قشم، جزیره معروف ترین جزیره جزیره و چهارمین محبوب ترین مقصد گردشگری در جنوب غربی آسیا است.گردشگری کیش، این محبوبیت را به چند عامل تقلیل می دهد. کیش در کنار قشم یک منطقه تجارت آزاد است. این بدان معنی است که گردشگران نیازی به داشتن ویزا هنگام ورود به کیش ندارند، مگر این که بیشتر از 14 روز باقی بمانند. این بدان معنی است که ت
نسبتاً oxymoron.بازاریابی آنلاین برای مبتدیان نسبتاً. این نکته را در نظر داشته باشید که در حالی که در تئوری ، ایده های پشت بازاریابی اینترنتی ممکن است واقعاً ساده و آسان باشد ، انجام تاکتیک های سخت می تواند بسیار دشوار باشد. این قطعاً برای کسانی که در دنیای بازاریابی دیجیتال فوق العاده ماهر هستند ، می تواند دشوار باشد. با توجه به این ، این مقاله تلاش خواهد کرد تا ایده بازاریابی وب سایت را برای مبتدیان روشن کند و برخی از راهکارهای اساسی را بیان ک

قوانین ورزش والیبال

بازی والیبال (به انگلیسی:Volleyball) یک ورزش تیمی و ششمین ورزش محبوب و گسترده ترین ورزش در برخی
کشورهای دنیا است که در آن بازیکنان در دو تیم شش نفره، در دو سوی توری قرار می گیرند و سعی میکنند تا طبق
قوانین بازی، توپ را از روی تور در زمین تیم مقابل فرود آورند. طول زمین والیبال ۱۸ متر و عرض آن ۹ است. هرتیم
حداقل باید ۳ ست( یا دست) از ۵ پنج ست بازی را ببرد، تا بتواند برنده مسابقه شود.
ادامه مطلب
جمهوری لهستان یکی از بزرگترین کشورهای واقع شده در مرکز اروپا می باشد. این کشور دارای اقلیم فصلی معتدل نسبتاً وسیعی می باشد. لهستان از غرب با آلمان، از جنوب با کشورهای اسلوواکی و جمهوری چک، و از شرق با اوکراین و بلاروس هم مرز است. بعلاوه از شمال و شمال شرق هم توسط کشورهای روسیه و لیتوانی و کالیننگراد محصور شده است. همچنین دریای بالتیک، مرزهای شمالی این کشور را تشکیل می دهد
اقلیم کشور لهستان
کشور لهستان دارای اقلیمی معتدل ، متاثر از دو عامل در

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها